David Bárta, CSB

 

David je zkušený masér a lektor s dlouholetou praxí v oblasti sexuality, intimity a osobního rozvoje. Specializuje se zejména na výuku a poradenství pro jednotlivce a páry, laiky i profesionály.

 

VÝBĚR ABSOLVOVANÝCH VÝCVIKŮ A SEMINÁŘŮ

2018 – Quodoushka 1 – Cesta posvátné sexuality. Šamanská cvičení a rituály transformující sexuální energii. Cesta k prožívání hlubokého souznění a radosti ze života – Amara Charles (USA), Åsa Kullberg (Švédsko)

2013 – CSB – Profesionální výcvik Sexological Bodywork (Certifikovaný odborník a lektor pro sexuologickou práci s tělem) – www.sexologicalbodywork.com – EASE, pod vedením zakladatele profese Josepha Kramera, Ph.D.

2010 – rekvalifikace Masér pro sportovní a rekondiční masáže – REFIT

 

  • Škola reflexní terapie – reflexní diagnostika, reflexní terapie, reponace krční páteře, body první pomoci, nervová reflexní terapie – Július a Beata Patakyovi
  • Profesionální výcvik Celostní smyslné masáže – rituál celostní smyslné masáže, umění doteku, masáž a reflexologie pohlavních orgánů, masáž pánevního dna, anální masáž, práce s dechem a technika velkého tahu, práce s energií a se záměrem, masáž úst, nosu a uší, rituál smyslů, masáž elementů, léčivé aspekty celostní smyslné masáže, potěšení a léčení – vaginální mapování, asistence na kurzech – EASE, Mgr. Denisa Palečková, CSB, Ing. Richard Vojík, CSB
  • Tělo, duše, srdce I. – Léčení a zasvěcení (cesta stvrzení přirozené sexuality) – Alan Lowen
  • Hlas a síla projevu – intenzivní hlasová dílna – Komala de Amorim
  • Praktická filozofie života – kurz duchovního rozvoje II., IV., V. – Tvoření reality – teorie a praxe – Eva Baková

Ráda bych poděkovala Zuzce a Davidovi za ty nejlepší zážitky, které jsem zažila při sezeních.
Pocítila jsem to nejčistší, co jsem kdy zažila, ve smyslu, že jsem byla úplně v bezpečí a v čistém energetickém a harmonickém prostoru, do kterého se nemohlo dostat nic špatného a nemohlo mi to nijak ublížit.
Celý průběh jsem vnímala jako zrcadlo, ve kterém se odráželo přesně to, co mi zrcadlilo samu sebe.
Nic nebyla náhoda. Cely průběh byl božský a ozdravný v napojení na ty nejčistší božské zdroje.
Vidět pravdu o sobě samé pro mě byl ten největší lék. I když jsem na to nebyla zvyklá, jsem za to moc vděčná. Dostala jsem přesně to, co jsem potřebovala.
Za mě jsou to nejlepší prostředníci světla, jaké znám. Bylo to přesně tak, jak to být mělo. Pomohli mi i s interpretací zážitků a se vším, co jsem potřebovala.
Dělají to opravdu ze srdíčka
. Všem moc doporučuji!

— Jarka —

kdo jsme | co nabízíme  |  fotogalerie  |  kontakty