REPORTÁŽ Z AKCE „Den pro sebe – o děti je postaráno“

26 ledna, 2017 Posted by aktuality 0 thoughts on “REPORTÁŽ Z AKCE „Den pro sebe – o děti je postaráno“”
(Autorka: Radka Bauerová)
První akce pro veřejnost pořádaná Magnolia Centrem celostní somatické péče ve spolupráci s  modelovým kadeřnictvím Velia a společností GoldLife Services  se uskutečnila během pátečního odpoledne v  krásné vile na pražské Ořechovce. Místo nebylo možné minout, jelikož bylo od tramvaje jednoduše a přehledně značené. Pokud jste si chtěli na chvilku odpočinout, zarelaxovat, nebo se něco dozvědět, nemohli jste si zvolit lépe. A děti? Bez obav. O ty přece bylo postaráno.

Hned po prvních krocích do krásných prostor jste si mohli vybrat, co vás zajímá nejvíce. Něco drobného zakousnout, prohlédnout a zakoupit originální trička, ručně vyráběné šperky, šátky, přehozy.

Na výběr byla spousta dárkových poukazů na nejrůznější druhy masáží. Ale abyste nemuseli nic pořizovat naslepo, mohli jste si hned na místě vše vyzkoušet a na cokoliv se přeptat. Připravený byl tým zkušených profesionálů, který čekal jen na vaše dotazy. A nejen to. Jakoukoliv masáž (hlavy, šíje, zad, celého těla) jste si mohli okamžitě vyzkoušet. Na několik desítek minut si v  klidu lehnout, uvolnit se a nechat sebe i své tělo hýčkat příjemnými doteky. Dopřát si dlouhé minuty bez starostí nebyl vůbec žádný problém.
 
Pokud jste přišli s  dětmi, měli jste možnost je nechat v  prostorách zahrady tvořit cokoliv, na co si jen vzpomněly, nebo se k  nim přidat. Nachystaná byla dřeva, kameny, papíry, barvy a spousta společných nápadů na kreativní díla či motivační obrázky. Největší očekávání však přišlo až se slečnou, která se věnovala facepaintingu. Ale nemalovaly se jen nádherné obrazce na obličej, ale také na paže a všude, kde byla trocha volného místa.
Jako při každé činnosti, i při této vyhladovělo. V  místnosti pro zdravé mlsání už byla připravená nutriční terapeutka Ema, která měla nachystaná zdravá a chutná jídla. Speciální saláty, mísy s  kuskusem a bulgurem, nejrůznější dipy a zejména cenné rady, jak jednoduše připravit chutné pokrmy s  minimem času i ingrediencí. Nejen, že jste se mohli dozvědět spoustu zkušeností z  dlouhé praxe, ale také si odnést hned několik zajímavých receptů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

kdo jsme | co nabízíme  |  fotogalerie  |  kontakty